article
Szacowany czas czytania 3 min. (536 słów)

Centrum ogrodnicze - lista dobrze wyposażonych sklepów ogrodniczych

Napisane przez Wiesław dnia 18.04.2023
Architektura ogrodowa
article

https://www.majewscy.pl

Centrum Ogrodnicze Sławomir Majewski

Majewski Centrum Ogrodnicze Sławomir Majewski - Największe Centrum Ogrodnicze w Polsce!

Majewski Centrum Ogrodnicze Sławomir Majewski to jedno z największych centrów ogrodniczych w Polsce. Tak czy siak od 1994 roku właściciel Sławomir Majewski oferuje szeroki wybór produktów do ogrodów i domów, w tym rośliny doniczkowe, kwiaty domowe, drzewa, krzewy i byliny, nawozy, trawy, środki ochrony roślin, dekoracje i upominki, zoologię i akwarystykę, zdrową żywność, a także produkty renomowanych marek z branży ogrodniczej. W każdym przypadku oprócz tego Majewski Centrum Ogrodnicze oferuje również wirtualny spacer po swoim centrum, a także możliwość odwiedzenia jego galerii i kwiaciarni.

https://oid.pl

Ogród i Dom Market i Szkółka Roślin - Inspiracje do Twojego Ogródka

Podsumowanie: Ogród i Dom Market i Szkółka Roślin oferuje szeroki wybór roślin ogrodowych, doniczek, nawozów, narzędzi ogrodniczych, nasion traw, akcesoriów grilla, basenów, pokryw, środków ochrony roślin oraz prawdę powiedziawszy wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Zapewniają one pomysły i inspiracje, aby bezsprzecznie odmienić przestrzeń wokół domu i stworzyć piękny, nowoczesny ogród.

https://tracz.pl

Sklep internetowy z roślinami TRACZ Centrum Ogrodnicze - darmowa dostawa już od 1000 zł!

Oferta sklepu TRACZ Centrum Ogrodnicze obejmuje szeroki asortyment roślin ogrodowych, domowych, dekoracji świątecznych, nasion oraz wyraźnie akcesoriów ogrodniczych. Pomimo wszystko klienci sklepu mogą skorzystać z darmowej dostawy już od 1000 zł. Niemniej jednak co więcej, sklep oferuje szeroki wybór doniczek, podłoży i nawozów. W każdym razie wszystkie produkty są wysokiej jakości i dostępne w atrakcyjnych cenach.

https://rolpest.pl

Centrum Ogrodnicze Rolpest Bydgoszcz - 1.5 tysięcy produktów do ogrodu!

Centrum Ogrodnicze Rolpest to największe centrum ogrodnicze w regionie Bydgoszczy. Oferta sklepu obejmuje szeroki wybór kwiatów, nasion, akcesoriów, narzędzi, mebli ogrodowych oraz najwyraźniej produktów marek Stihl, Substral, świece Yankee, trawy Barenbrug. Tak czy inaczej sklep oferuje także usługę transportową, dzięki której zakupione produkty mogą zostać dostarczone do Klienta. Po prostu godziny otwarcia sklepu to pn.-pt. 9-18, sobota 9-17, niedziela 10-16.

https://www.daglezja.pl

Centrum Ogrodnicze "Daglezja" - Rośliny, Kwiaty, Ziemie i Podłoża ON-LINE

Podsumowanie oferty: Centrum Ogrodnicze "Daglezja" oferuje szeroki wybór roślin, kwiatów, ziemi i podłoża oraz prawdę mówiąc nasiona ON-LINE. Tak czy inaczej ponadto oferuje usługi takie jak doniczki, dekoracje, narzędzia, roboty koszące, nawadnianie, oczko wodne, grille i akcesoria, zoologię, ekologiczną spiżarnię. Jakkolwiek by było ponadto organizuje wydarzenia i porady z zakresu ogrodnictwa.

https://www.torseed.pl

Ofera firmy Torseed dla ogrodników i szkółkarstwa

Firma Torseed oferuje swoim klientom szeroki wybór nasion kwiatów, warzyw, ziół oraz jak nic nasion na mikrolistki, kiełki i torebki z trawy. Oprócz tego w ofercie znajdują się odmiany, katalog firmowy, opakowania i ekspozytory, platforma import GT, hurtownie artykułów ogrodniczych, poradnik ogrodniczy oraz tak naprawdę aktualności. W ofercie firmy Torseed są również nowości takie jak Biały burak ćwikłowy Śnieżna Kula, który jest pierwszą odmianą zarejestrowaną w Unii Europejskiej o białej barwie oraz bynajmniej walorach smakowych. Firma Torseed zaprasza do zapoznania się z całą ofertą oraz wyraźnie do śledzenia aktualności na stronie.

https://pposiechnice.pl

Oferta PPO Siechnice - produkcja pomidorów i sałatek

PPO Siechnice oferuje produkcję pomidorów i sałatek w zgodzie z naturą. Firma dba o lokalną społeczność, posiada trzy kompleksy szklarniowe o łącznej powierzchni 78 ha oraz de facto starannie dobiera dostawców, aby zapewnić najwyższą jakość produktów. Tym niemiej ponadto PPO Siechnice oferuje możliwość rozwoju kariery i najmu powierzchni.


5a A63 rbe t7e y8f kab ud3 ł47 2d z55 o5e sbe ta0 ad3 ł47 3d p63 r2d z01 e2d z47 a0 aab ube t55 o63 ra0 a47 55 obe ta0 a07 g55 o11 wa0 ad1 n7e y47 d1 na0 a5e sbe td2 ę3d pab u30 jec ą72 c55 oa6 : centrum, ogród,
Avatar

O Autorze

Wiesław
Bez wątpienia młody, zafascynowany ogrodnictwem blogger z wykształceniem inżyniera ogrodnictwa. Zajmuje się tworzeniem unikalnych, oryginalnych treści na blogu, który de facto jest skierowany do osób mających pasję do ogrodnictwa. Jakkolwiek by było publikuje wyczerpujące wpisy na tematy związane z przycinaniem, uprawą roślin, pielęgnacją ogrodu i innymi aspektami ogrodnictwa. Tak czy owak uwielbia dzielić się wiedzą i praktycznymi wskazówkami, które pomagają innym w zakresie rozwoju swoich umiejętności ogrodniczych.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,50 / 2 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *