article
Szacowany czas czytania 3 min. (535 słów)

Ciekawe strony internetowe o ogrodnictwie

Napisane przez Zbyszek dnia 12.04.2023
Inne
article

https://forumogrodnicze.info/

Ogrodniczo Działkowe Forum - Przegląd forów

Ogrodniczo Działkowe Forum to miejsce, gdzie można ewidentnie znaleźć wielką bazę wiedzy na temat uprawy roślin, pielęgnacji ogrodu oraz porad technicznych. Tak czy siak forum składa się z wielu sekcji tematycznych, w których znajdują się tematy dotyczące regulaminów, konkursów i informacji, a także pierwszych kroków na forum, informatorów i tutoriali. Dodatkowo, w sekcji Hot można bezwzględnie znaleźć wybrane i najciekawsze tematy forum. Na forum można także znaleźć sekcje dotyczące roślin cebulowych i jednorocznych, bylin, traw, ziół, drzew i krzewów ozdobnych oraz bezspornie pnączy. W każdym razie znajduje się tu także sekcja z pytaniami i poradami technicznymi do ekspertów MAROLEX.

https://www.sadowniczy.pl/

Sadowniczy.pl - internetowy sklep ogrodniczy

Sadowniczy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący szeroką gamę roślin i akcesoriów ogrodniczych. W ofercie znajdują się między innymi krzewy liściaste, iglaste, drzewa liściaste oraz tak naprawdę iglaste, szczepione liściaste i iglaste, byliny, trawy ozdobne, kwiaty balkonowe i rabatowe, pnącza, róże, sztobry, zrazy i podkładki oraz choinki. Niemniej jednak w sklepie dostępne są produkty do wysyłki do Polski, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Węgier, Irlandii, Włoch, Łotwy, Litwy, Luksemburga, Holandii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

https://www.mojpieknyogrod.pl/

Mój Piękny Ogród - Twój Ogród Ozdobny Marzeń

Mój Piękny Ogród to miejsce, w którym spełnią się marzenia o pięknym ogrodzie. Aczkolwiek oferta składa się z zakładania ogrodów, roślin ogrodowych, kwiatów w domu, pielęgnacji roślin czy też zakładania oczek wodnych. Do tego dochodzą magazyny, konkursy i wideo, dzięki którym można tak naprawdę udoskonalić swój ogród. Aczkolwiek prezentowane są też artykuły na temat pięknotki całej w koralach, czy też znaczenia bioróżnorodności w ogrodzie. Przy zamówieniu prenumeraty można jak najbardziej skorzystać z wielu korzyści.

https://gardeneo.pl/

Gardeneo - Poradnik Ogrodniczy dla każdego

Gardeneo to źródło wiedzy ogrodniczej, które zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby dobitnie móc stworzyć i utrzymać piękny ogród. Zawiera porady i ciekawostki dotyczące uprawy roślin doniczkowych, akwariowych, drzew, krzewów i runa leśnego, a także prace ogrodowe, takie jak cięcie, nawożenie, sadzenie, choroby roślin i szkodniki oraz na bank zioła. Przedstawia również kalendarz ogrodnika, co potak naprawdę może w wykonywaniu wszystkich prac ogrodniczych w odpowiednim czasie. Niemniej jednak dowiesz się również, jak zaaranżować oczko wodne z wanny i jak zabezpieczyć skarpy przed osuwiskiem. W każdym wypadku gardeneo to doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich miłośników ogrodnictwa.

https://www.target.com.pl/

Target - Naturalnie zadbany ogród

Target to firma oferująca produkty i porady potrzebne do zadbania o ogród. Niemniej jednak w ofercie znajdziemy produkty do pielęgnacji roślin, środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze, a także nawozy i nasiona traw. Tak czy inaczej znajdziemy również szczegółowe porady i inspiracje dotyczące pielęgnacji roślin, a także możliwość skorzystania z usługi Pogotowia dla roślin. Tym niemiej proponujemy także bezpłatne poradniki dotyczące chorób i szkodników roślin.

https://niepodlewam.pl/

Przygotuj swój ogród do wiosny z Niepodlewam.pl

Podsumowanie oferty: Niepodlewam.pl to strona internetowa, która pomoże ci przygotować swój ogród do wiosny. W każdym przypadku znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje o ziołach, doniczkowych, owocowych, ozdobnych, warzywach i pytaniach czytelników. Tym niemiej poza tym, strona oferuje porady dotyczące siewu, koszenia, rozsady i uprawy. Pomimo że na stronie znajdują się także filmy, artykuły i wsparcie finansowe, dzięki któremu twój ogród będzie wyglądał jeszcze piękniej.

5a A63 rbe t7e y8f kab ud3 ł47 2d z55 o5e sbe ta0 ad3 ł47 3d p63 r2d z01 e2d z47 a0 aab ube t55 o63 ra0 a47 55 obe ta0 a07 g55 o11 wa0 ad1 n7e y47 d1 na0 a5e sbe td2 ę3d pab u30 jec ą72 c55 oa6 : strony, ogród,
Avatar

O Autorze

Zbyszek
Rzecz jasna jestem pasjonatem ogrodnictwa. Mimo że specjalizuję się w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów. Jakkolwiek by było udzielam porad dotyczących wszystkiego, co związane z ogrodnictwem, począwszy od cięcia drzew i krzewów, przez sadzenie roślin, aż po pielęgnację trawnika. Tak czy siak prowadzę bloga, na którym dzielę się swoją wiedzą, pomysłami i doświadczeniami związanymi z ogrodnictwem.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,43 / 7 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *